Koolipere
Liia Severin
1.-4. klassi õppejuht
3. klassi õpetaja
eelkooli ja koduõppe koordinaator
7. klassi juhataja
vaata e-posti aadressi
3. klassi õpetaja
eelkooli ja koduõppe koordinaator
7. klassi juhataja
vaata e-posti aadressi
Eha Ristimets
5.-9. klassi õppejuht
9. klassi eesti keele, kirjanduse õpetaja ja klassijuhataja
Pärnu Vabakooli Seltsi ja projektijuht
vaata e-posti aadressi
9. klassi eesti keele, kirjanduse õpetaja ja klassijuhataja
Pärnu Vabakooli Seltsi ja projektijuht
vaata e-posti aadressi
Juri Larionov
Õppekorraldusjuht
1.-9. klassi kehalise kasvatuse õpetaja
8. klassi juhataja
spordiringi juhendaja
vaata e-posti aadressi
1.-9. klassi kehalise kasvatuse õpetaja
8. klassi juhataja
spordiringi juhendaja
vaata e-posti aadressi
Grete Poopuu
Huvijuht
Pärnu Loovuskeskuse juht
1. klassi kunsti- ja tööõpetuse õpetaja
vaata e-posti aadressi
Pärnu Loovuskeskuse juht
1. klassi kunsti- ja tööõpetuse õpetaja
vaata e-posti aadressi
Maarja Savi
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
6. klassi inglise keele õpetaja
7.-9. klassi inimese- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Kodukirja ja sotsiaalmeedia toimetaja
vaata e-posti aadressi
6. klassi inglise keele õpetaja
7.-9. klassi inimese- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Kodukirja ja sotsiaalmeedia toimetaja
vaata e-posti aadressi
Grete Kärsna
1. klassi õpetaja
eelkooli õpetaja
4. klassi inglise keele õpetaja
vaata e-posti aadressi
eelkooli õpetaja
4. klassi inglise keele õpetaja
vaata e-posti aadressi
Merlin Laansoo
2. klassi õpetaja
6. klassi juhataja
6. klassi inimeseõpetuse õpetaja
pikapäevarühma ja eelkooli õpetaja
vaata e-posti aadressi
6. klassi juhataja
6. klassi inimeseõpetuse õpetaja
pikapäevarühma ja eelkooli õpetaja
vaata e-posti aadressi
Vilve Noppel
4. klassi õpetaja
4.-9. klassi käsitöö- ja kodundusõpetaja
eelkooli õpetaja
töökeskkonnavolinik
vaata e-posti aadressi
4.-9. klassi käsitöö- ja kodundusõpetaja
eelkooli õpetaja
töökeskkonnavolinik
vaata e-posti aadressi
Triin Tamme
5. -8. klassi loodusainete õpetaja
7. klassi juhataja
loodussuuna koordinaator
pikapäevarühma õpetaja
vaata e-posti aadressi
7. klassi juhataja
loodussuuna koordinaator
pikapäevarühma õpetaja
vaata e-posti aadressi
Anne Tulver
Eripedagoog
5. klassi eesti keele õpetaja
6. klassi vene keele õpetaja
vaata e-posti aadressi
5. klassi eesti keele õpetaja
6. klassi vene keele õpetaja
vaata e-posti aadressi
Ele Laaneväli
6. klassi matemaatikaõpetaja
6.- 7. klassi arvutiõpetaja
haridustehnoloog
IT-tugispetsialist
vaata e-posti aadressi
6.- 7. klassi arvutiõpetaja
haridustehnoloog
IT-tugispetsialist
vaata e-posti aadressi
Juta Ild
4. - 9. klassi ajaloo-, kunsti- ja draamaõpetaja
1.-4. klassi tantsuõpetaja
joogaõpetaja
vaata e-posti aadressi
1.-4. klassi tantsuõpetaja
joogaõpetaja
vaata e-posti aadressi
Ulvi Nõmm
HEV-koordinaator, sotsiaalnõustaja
kunstiterapeut
karjäärikoordinaator
5. klassi juhataja
vaata e-posti aadressi
kunstiterapeut
karjäärikoordinaator
5. klassi juhataja
vaata e-posti aadressi
Erika Toivanena
Abikokk
Anne Nukk
Puhastusteenindaja
Inge Kose
Puhastusteenindaja
Maret Pirsi
Majahoidja