1. klass

Meie esimesse klassi mahub 20 uut toredat õpilast. Seega, hea lapsevanem, palun pane oma laps meie kooli nimekirja varakult, kasutades selleks meie elektroonilist taotlusvormi.

Taotlusi võtame vastu koolimineku sügisele eelneva aasta lõpuni. Näiteks, kui teie laps soovib kooli minna 2024. aasta septembris, siis viimane aeg taotlust saata on 31. detsembril 2023. 
Jaanuaris kohtuvad kõik selleks hetkeks taotluse esitanud pered ühisel infoõhtul. Seal lepitakse kokku perevestluse aeg, kus selgitame välja vastastikused ootused ja saame tuttavaks lapse perega. Lisaks registreeritakse infoõhtul laps ka üheks päevaks kooli – tutvuma kooli, siinsete inimeste ja õhustikuga. Iga kooliga tutvuja saab üheks päevaks endale algklassiõpilasest sõbra, kes teda päeva jooksul aitab. Sellel jaanuaris või veebruaris toimuval tutvumispäeval näeb laps, kuidas koolielu käib ja meie omakorda saame aimu tema valmisolekust ja sobivusest meie kooliperega liitumisel. 
Uue 1. klassi komplekteerime veebruari lõpuks.

Miks liituda meie kokkuhoidva kooliperega?
Oleme linna südames tuksuv kogukonnakool, kus väärtustame lapsekeskset õpet, loovust, looduslähedust ja ruumi olla mina ise. Just vanemad on kooli plussidena maininud ausust ja avatust, pikki õuevahetunde, sõbralikku kooliperet ning iga lapse isikupäraga arvestamist. Oluline on veel kohapeal valmistatud tervislik toit ja võimalus kosutada enne huviringe ennast ka teise toidukorraga. 

Meie koolis on vanemal võimalus olla kaasatud oma lapse koolitee kujunemisse.