Kogukonna eestvedaja stipendium

KELLELE: MTÜ Pärnu Vabakooli Seltsi juhatuse esimehele Eha Ristimetsale
SUMMA: 5000 eurot
STIPENDIUMI KASUTAMISE AEG: 01.04.2023 – 31.12.2023

Eelmise aasta novembris välja kuulutatud kogukonna eestvedaja stipendiumi saajad selgusid märtsis. Nendeks  said 30 oma kogukonna eestvedamisega väga aktiivselt tegelevat inimest. Konkursile esitas seekord taotluse kokku 125 inimest.
Oma üllatuseks sain teada, et olin isegi nende hulgas, kellele määrati 5000 euro suurune stipendium ning sellega seoses võimaluse ennast jõustada ja võimestada, et jaksata kogukonda tiivustada ja arendada.

Toetus võimaldab mul saada isiklikku supervisiooni kogukonna eestvedamise teemal, samuti käia ära Taanis Vabakoolide ühenduses. Toetuse eest on planeeritud läbi viia Pärnu Vabakooli kogukonnale suunatud küsitlus, et saada täpsemaid mõtteid, mida on kogukonna liikmetele vaja, et jaks Pärnu Vabakooli eest võidelda ei kaoks.

Kogu sellele aastasele teekonnale on toeks mentor – Pärnu muuseumi direktor ja kauaaegne laulu- ja tantsupeo sihtasutuse juht Aet Maatee.

Loodan väga, et saadud stipendium annab kvaliteetse tõuke Pärnu Vabakooli Seltsi paremaks juhtimiseks.