Projektõppe ja kogukonnasündmuse lõiming

Tulemas uus rahvusvaheline projekt
MTÜ Pärnu Vabakooli Selts on uuendusliku hariduse eestvedaja ja loob välisprojektide toel 13-17-aastastele noortele ning töötajatele rahvusvahelisi võimalusi teadlikuks, eluterveks ja loovaks arenguks.

Oleme alustanud välispartneritega uue projekti väljatöötamist. 22.-23.05.2022 toimub projekti ettevalmistav kohtumine partneritega Taanist ja Islandilt, kus tutvutakse projektõppe ja kogukonnasündmuse lõimingu võimalustega. Vahetatakse häid praktikaid, selginevad järgmise projekti idee, tegevused ja paigad. Väliseksperdina oleme kaasanud ka ammuse partnerkooli Kon Tiki Vabakooli juhi Taanist. Uue projektiga edendab MTÜ Pärnu Vabakooli Selts rahvusvahelist koostööd ning inspireerib ja võimestab nii õpilasi kui töötajaid.